ضمانت ۷ روزه تعویض یا مرجوع نمودن کالا

 

 گارانتی ۱۵ روزه تعویض یا ارجاع محصول برای تمام کالاهای موجود در سایت گالری ثمین  ارائه می شود . در صورتی که کالا به مدت ۷ روز پس از تحویل ،دچاراشکال ظاهری شود ویا ایراداتی که ناشی از بی کیفیت بودن محصول بشود( از قبیل رنگدادگی و یا آبرفتگی )  ، می توانید پس از تماس با واحد پشتیبانی نسبت به تعویض و یا عودت دادن محصول اقدام نمایید .

 

استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند پرو ناصحیح، استفاده بدون در نظر گرفتن شرایط نگهداری محصول، تماس با مواد شیمیایی مانند سفیدکننده ها و غیره، کاربرد غیرمعمول و استفاده‌ی غیرمتعارف از جمله مواردی هستند که از شمول این بند خارج هستند.

 

در صورت تایید معیوب بودن کالای مرجوعی توسط کارشناسان گالری ثمین هزینه کالا مطابق فاکتور (حداکثر تا ۱۵ روز) به مشتری بر گردانده و یا به اعتبار مشتری اضافه میکند و هزینه ارسال پستی توسط گالری ثمین پرداخت خواهد شد.و در صورت تایید نشدن عیب کالا توسط کارشناسان گالری ثمین هزینه بازگرداندن کالا بعهده مشتری بوده و از مبلغ فاکتور کسر می گردد.مبلغ الباقی به اعتبار مشتری افزوده شده و مشتری می تواند کالای دیگری خریداری نماید. .

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد

 

وجود مغایرت،باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش گالری ثمین از طریق تلفن اطلاع داده شود . برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی بارکد واتیکت های محصول یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد

 

اگر کالای خریداری شده، ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد

 

ایراد فیزیکی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش گالری ثمین از طریق تلفن اطلاع داده شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که محصولات تنها  در وضعیت اولیه و نو باشند و هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر وجود نداشته باشد، و مارک، بارکد،دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی بارکد و اتیکت های محصول یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

 

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود

 

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پشتیبانی سفارشات گالری ثمین اطلاع داده شود.

 

اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا  ۲ روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

 

در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند، از شمول این بند خارج هستند.

 

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد. همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.